אודות


על פומפיטיס

פומפיטיס היא חברה דינמית ומנוסה שפועלת בישראל מאז 2003. לחברה קו מוצרים מיוחד ומקורי שפותח, תוכנן ועוצב במיוחד עבור הטיפול והתמיכה בתינוק בזמן האכלה, המשחק, הרחצה והשינה שלו. המוצרים בפומפיטיס נולדו והתפתחו במקביל לצרכיה המשתנים של ילדתם הראשונה של מיכל ועמית, בעלי החברה והמעצבים הראשיים בה. כל פיתוח חדש שמיכל ועמית ממציאים הנו תוצאה של תובנה שרכשו כהורים וכמעצבים למשפחה הגדלה והמתפתחת שלהם. נתמכת על שביעות רצונם של קהל לקוחות יציב ומרוצה, פומפיטיס ממשיכה להרחיב את טביעת רגלה בשוק העולמי.

על המוצרים שלנו

בפומפיטיס אנו עמלים על פיתוח מוצרי תינוקות ופעוטות חדשניים, מקוריים, חכמים ושימושיים אשר נותנים מענה לצרכיי היום יום של ההורה והתינוק. המוצרים שלנו מאזנים בין הצורך בגירוי חושיו של התינוק לבין הצורך להזין ולתמוך בו בסביבה מחבקת, מוגנת ובטוחה. המוצרים שלנו עומדים בדרישות תקנים קפדניות ותואמים את התקן האירופאי EN-71, את דרישות התקן האמריקאי CPSC ואת התקן האוסטרלי.  

מיכל פירסט

michalשלום ! שמי מיכל פירסט (1970) ואני מתגוררת בכפר ורדים שבישראל, כשהבנתי שאני לא רוצה לבלות את חיי מול המחשב, עזבתי את לימודי הארכיטקטורה באקדמיה לאומנות ועיצוב "בצלאל" ובהשראת ביקור ביפן החלטתי לעצב בובה צבעונית מיוחדת ורכה, כך התחלתי למכור בחנויות בוטיק לתינוקות את "טיטו" בובת בד התפתחותית. אני נשואה לעמית, אמן בוגר "בצלאל", ואם לארבעה ילדים (10, 8, 4, 1). את "פומפיטיס" עסק לפיתוח, עיצוב, ייצור ושיווק מוצרים חכמים לתינוקות וילדים, המוכר במעל 10 מדינות בעולם, הקמתי לפני 13 שנה. ..אני שם מהשלב הרעיוני הראשון ומלווה את המוצר שלכם כמעט עד הבית..  

עמית פירסט

amitשלום ! שמי עמית פירסט (1972) ואני מתגורר בכפר ורדים שבישראל, אני אומן, פסל, צייר ומורה לאומנות, בוגר האקדמיה לאומנות ועיצוב "בצלאל", נשוי למיכל, אם לארבעת ילדי, ראני, תומי, שוריה ואודליה הקטנה את השם "פומפיטיס" נתתי לעסק שלנו לפני 13 שנה ומאז אני כאן, כדי לפתח כל רעיון שעולה, בעיקר על בסיס צרכיי היום יום שלנו כמשפחה גדלה...לעצב אותו, לתמוך בייצור שלו, ובעזרת האנשים שסביבנו לסייע כדי להביא את הרעיון שלנו עד אליכם, הלקוחות שלנו..